W CENIE KAWALERKI

W WARSZAWIE

MIESZKANIE Z OGRODEM

MIESZKANIE

Z OGRODEM

Dowiedz się więcej
Poznaj ofertę

NOWYCH MIESZKAŃ
W KATOWICACH

i znajdź tutaj najlepsze miejsce na świecie dla siebie i swoich bliskich

mieszkania z opcją

SMART HOME

PAKIET ANTYSMOGOWY

Wypełnij formularz

a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą

Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego przez spółki z Grupy Murapol za pomocą środków komunikacji elektronicznej przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących oraz przez podmioty współpracujące w programach partnerskich.


Administratorem danych jest Whizz S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania jak również do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych oraz otrzymywania ofert dotyczących produktów i świadczonych usług od spółek z Grupy Murapol oraz podmiotów współpracujących.

i znajdź tutaj najlepsze miejsce na świecie dla siebie
i swoich bliskich

WIZUALIZACJE
Ogrody Słoneczne

Oferta Murapol SA w Gdańsku obejmuje aktualnie inwestycję Murapol Nowa Jabłoniowa. Zaprojektowane tu mieszkania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Jeśli szukasz nowego M wyposażonego w szereg innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią komfort, bezpieczeństwo, ale i bieżące oszczędności, to wspólnie znajdziemy w Gdańsku mieszkanie idealne dla Ciebie i Twoich bliskich. Poznaj ofertę mieszkań o szerokiej gamie metraży i układów oraz w atrakcyjnej cenie.

Oferta Murapol SA w Gdyni obejmuje aktualnie inwestycję Murapol Nadmorskie Tarasy. Zaprojektowane
tu mieszkania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Jeśli szukasz
nowego M
wyposażonego w szereg innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią komfort,
bezpieczeństwo, ale i bieżące oszczędności, to wspólnie znajdziemy w Gdyni
mieszkanie idealne dla Ciebie i Twoich bliskich. Poznaj ofertę mieszkań
o szerokiej gamie metraży i układów oraz w atrakcyjnej cenie.

Zaledwie 10 minut od centrum miasta. Wybierz osiedle, gdzie zawsze będziesz w środku miejskiego życia. Jeśli zechcesz odpocząć, to w pobliżu czeka Planetarium, ogród zoologiczny
i tereny zielone

Murapol Dębowe Tarasy

ul. Baildona

Wybierz prestiżową lokalizację, tuż przy Dolinie Trzech Stawów. Blisko do centrum, a zarazem w spokojnej dzielnicy. Odpocznij aktywnie, korzystaj z atrakcji takich jak rolkostrada lub zrelaksuj się nad wodą.

ul. Graniczna/Pułaskiego

Murapol Apartamenty Trzy Stawy

Odkryj mieszkania w otoczeniu 3 krakowskich parków. 3,5 km od centrum miasta i dobrze zorganizowana komunikacja miejska pozwolą na co dzień korzystać z uroków wielkomiejskich atrakcji.

Oferta Grupy Murapol w Katowicach obejmuje aktualnie inwestycje Murapol Śląskie Ogrody, Murapol Apartamenty Trzy Stawy, Murapol Nowy Bażantów, Murapol Dębowe Tarasy i Murapol Śląskie Tarasy. Zaprojektowane tu mieszkania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Jeśli szukasz nowego mieszkania wyposażonego w szereg innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią komfort,
bezpieczeństwo, ale i bieżące oszczędności, to wspólnie znajdziemy w Katowicach
mieszkanie idealne dla Ciebie i Twoich bliskich. Poznaj ofertę mieszkań
o szerokiej gamie metraży i układów oraz w atrakcyjnej cenie.

Murapol Śląskie Tarasy

Inwestycja zlokalizowana jest blisko ścisłego centrum Katowic. Mieszkańcy zyskują tu wygodny dostęp do komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie otwarte kąpielisko, Katowicki Park Leśny czy galerie handlowe.

ul. Nasypowa 12

Murapol Śląskie Ogrody

Zamieszkaj blisko śródmieścia - 10 minut od katowickiego Rynku i 5 minut jazdy do Spodka. W pobliżu planetarium, ogród zoologiczny położony na terenie Parku Śląskiego oraz liczne centra handlowe.

ul. Bytkowska

Murapol Nowy Bażantów

ul. Bażantów 46

Nowoczesne osiedle położone obok lasu Murckowskiego. Na mieszkańców czekają liczne ścieżki rowerowe oraz bogata infrastruktura. Do tego wygodny dojazd do centrum i sporo przystanków autobusowych.

Zaledwie 10 minut od centrum miasta. Wybierz osiedle, które sprawi, że zawsze będziesz w środku miejskiego życia. Jeśli zechcesz odpocząć w pobliżu czeka Planetarium, ogród zoologiczny, wesołe miasteczko i zielone tereny.

Inwestycja zlokalizowana jest blisko ścisłego centrum Katowic. Mieszkańcy zyskują tu wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.
W sąsiedztwie otwarte kąpielisko, Katowicki Park Leśny, galerie handlowe czy restauracje.

Oferta Grupy Murapol w Katowicach obejmuje aktualnie inwestycje Murapol Śląskie Ogrody, Murapol Apartamenty Trzy Stawy, Murapol Nowy Bażantów, Murapol Dębowe Tarasy i Murapol Śląskie Tarasy. Zaprojektowane tu mieszkania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Jeśli szukasz nowego mieszkania wyposażonego w szereg innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią komfort, bezpieczeństwo, ale i bieżące oszczędności, to wspólnie znajdziemy
w Katowicach
mieszkanie idealne dla Ciebie
i Twoich bliskich
. Poznaj ofertę mieszkań
o szerokiej gamie metraży i układów oraz
w
atrakcyjnej cenie.

Zamieszkaj blisko śródmieścia - 10 minut od katowickiego rynku i 5 minut jazdy do Spodka. W pobliżu planetarium i ogród zoologiczny położony na terenie Parku Śląskiego oraz liczne centra handlowe.

Murapol Nowy Bażantów

ul. Bażantów 46

ul. Baildona

Wybierz prestiżową lokalizację, tuż przy Dolinie Trzech Stawów. Blisko do centrum, a zarazem w spokojnej dzielnicy. Odpocznij aktywnie, korzystaj z atrakcji takich jak rolkostrada lub zrelaksuj się nad wodą

Zaledwie 10 minut od centrum miasta. Wybierz osiedle, które sprawi, że zawsze będziesz w środku miejskiego życia. Jeśli zechcesz odpocząć w pobliżu czeka Planetarium, ogród zoologiczny i zielone tereny.

Inwestycja zlokalizowana jest blisko ścisłego centrum Katowic. Mieszkańcy zyskują tu wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.
W sąsiedztwie otwarte kąpielisko, Katowicki Park Leśny czy galerie handlowe.

Oferta Grupy Murapol w Katowicach obejmuje aktualnie inwestycje Murapol Śląskie Ogrody, Murapol Apartamenty Trzy Stawy, Murapol Nowy Bażantów, Murapol Dębowe Tarasy i Murapol Śląskie Tarasy. Zaprojektowane tu mieszkania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Jeśli szukasz nowego mieszkania wyposażonego w szereg innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią komfort, bezpieczeństwo, ale i bieżące oszczędności, to wspólnie znajdziemy w Katowicach
mieszkanie idealne dla Ciebie i Twoich bliskich. Poznaj ofertę mieszkań
o szerokiej gamie metraży i układów oraz w atrakcyjnej cenie.

Wybierz prestiżową lokalizację, tuż przy Dolinie Trzech Stawów. Blisko do centrum,
a zarazem w spokojnej dzielnicy. Odpocznij aktywnie, korzystaj z atrakcji takich jak rolkostrada lub zrelaksuj się nad wodą.

Pomiar zużycia energii elektrycznej

Podgląd całkowitego, aktualnego jak

i historycznego, zużycia energii elektrycznej

w mieszkaniu.

Regulacja i pomiar

temperatury

Podgląd aktualnych warunków w mieszkaniu, zarówno zdalnie jak i lokalnie.

Otwieranie oraz zamykanie zaworu wody zarówno lokalnie jak i zdalnie. Możliwość sprawdzenia stanu zaworu w aplikacji (otwarty/zamknięty).

Sterowanie zaworem wody

Włączanie i wyłączanie oświetlenia za pomocą aplikacji w mieszkaniu i poza nim.

Sterowanie oświetleniem

Wybierz ofertę Grupy Murapol w Katowicach
i dowiedz się, co możesz zyskać dzięki innowacyjnej technologii Home Management System. Nasz autorski system HMS zawiera m.in:

Rozwiązania Smart Home, umożliwiające zdalne sterowanie mediami za pomocą aplikacji

Pakiet antysmogowy zapewniający czyste powietrze w mieszkaniach

o każdej porze roku

Wideodomofon, monitoring wizyjny z funkcją wysyłania wiadomości alarmowych

Ochronę przed zanieczyszczeniami smogiem, pyłkami, kurzem,grzybami oraz alergenami

Wybierz ofertę Grupy Murapol
w Katowicach i dowiedz się, co możesz zyskać dzięki innowacyjnej technologii Home Management System. Nasz autorski system HMS zawiera m.in:

Poznaj Andrzeja Bargiela,

nowego Ambasadora

GK Murapol

Poznaj Andrzeja Bargiela, nowego Ambasadora GK Murapol

Andrzej Bargiel - ur. 1988 r., narciarz wysokogórski, przewodnik górski, ratownik TOPR. W 2018 dokonał historycznego wyczynu. Jako pierwszy człowiek zjechał na nartach z K2 (8611m n.p.m.), drugiej co do wysokości góry Ziemi. Andrzej to postać bliska ideałom Murapolu. Jest odważny i nowoczesny, a jednocześnie zawsze przygotowany i z respektem dla bezpieczeństwa. Jego zachowywanie równowagi między wysiłkiem a przyjemnością, jak i bardzo precyzyjne przygotowanie do realizacji wypraw, może przypominać decyzję o zakupie mieszkania.


Zobacz spot promocyjny kampanii "Murapol, najlepsze miejsca na świecie" z udziałem Andrzeja Bargiela.

Andrzej Bargiel - ur. 1988 r., narciarz wysokogórski, przewodnik górski, ratownik TOPR. W 2018 dokonał historycznego wyczynu. Jako pierwszy człowiek zjechał na nartach z K2 (8611m n.p.m.), drugiej co do wysokości góry Ziemi. Andrzej to postać bliska ideałom Murapolu. Jest odważny i nowoczesny,
a jednocześnie zawsze przygotowany i z respektem dla bezpieczeństwa. Jego zachowywanie równowagi między wysiłkiem a przyjemnością, jak i bardzo precyzyjne przygotowanie do realizacji wypraw, może przypominać decyzję o zakupie mieszkania.


Zobacz spot promocyjny kampanii "Murapol, najlepsze miejsca na świecie"
z udziałem Andrzeja Bargiela.

Andrzej Bargiel - ur. 1988 r., narciarz wysokogórski, przewodnik górski, ratownik TOPR. W 2018 dokonał historycznego wyczynu. Jako pierwszy człowiek zjechał na nartach z K2 (8611m n.p.m.), drugiej co do wysokości góry Ziemi. Andrzej to postać bliska ideałom Murapolu. Jest odważny
i nowoczesny, a jednocześnie zawsze przygotowany i z respektem dla bezpieczeństwa. Jego zachowywanie równowagi między wysiłkiem
a przyjemnością, jak i bardzo precyzyjne przygotowanie do realizacji wypraw, może przypominać decyzję o zakupie mieszkania.


Zobacz spot promocyjny kampanii "Murapol, najlepsze miejsca na świecie" z udziałem Andrzeja Bargiela.

Biuro Sprzedaży Gdynia, ul. Nasypowa/Śmidowicza

Biuro Sprzedaży Gdańsk, ul. Węgrzyna 12

Biuro Sprzedaży Gliwice, ul. Kozielska 106

Biuro Sprzedaży Katowice, ul. Graniczna 65, ul. Bażantów 22, ul. Bytkowska 103

Biuro Sprzedaży Kraków / Wieliczka, ul. Vetulaniego 1A, ul. Chrobrego 8B (Wieliczka)

Biuro Sprzedaży Łódź, ul. Wróblewskiego 19A

Biuro Sprzedaży Mikołów, ul. Storczyków

Biuro Sprzedaży Poznań, ul. Hawelańska 6b/136, ul. Karpia 21

Biuro Sprzedaży Siewierz, ul. Chmielowskie 1

Biuro Sprzedaży Toruń, ul. Strobanda 11

Biuro Sprzedaży Tychy, ul. Żorska 83

Biuro Sprzedaży Warszawa, ul. Cybernetyki 15, ul. Kąty Grodziskie 19, ul. Wiatraczna 29

Biuro Sprzedaży Wrocław, ul. DożynkowaZobacz ofertę mieszkań
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną
Polityka prywatności

a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły oferty Grupy Murapol w Katowicach

Wypełnij formularz

Administratorem danych jest Whizz S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania jak również do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych oraz otrzymywania ofert dotyczących produktów
i świadczonych usług od spółek z Grupy Murapol oraz podmiotów współpracujących.

Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego przez spółki z Grupy Murapol za pomocą środków komunikacji elektronicznej przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących oraz przez podmioty współpracujące w programach partnerskich.


Katowice

Murapol Śląskie Ogrody

Murapol Apartamenty Trzy Stawy
Murapol
Nowy Bażantów
Murapol
Dębowe Tarasy
Murapol
Śląskie Tarasy

a nasz Doradca skontaktuje się
z Tobą i przedstawi szczegóły oferty Grupy Murapol w Katowicach